Aloe mydlo čisté 100g

 
  • 1 z 2
 

Naše prírodné Aloe mydlo Čisté môžeme označiť aj ako naše základné mydlo. Je vyrobené šetrnou a rokmi overenou metódou za studena z kvalitných rastlinných olejov, ktoré obohacujeme o čerstvú dužinu z Aloe. Vďaka tomuto zloženiu a spôsobu výroby si zachováva vynikajúce hydratačné a vyživujúce vlastnosti a je tak vhodné aj pre veľmi suchú a citlivú pokožku so sklonom k alergickým reakciám. Na rozdiel od bežných mydiel, dostupných v drogériách, pokožku nevysušuje, a navyše jej počas čistenia dodáva výživné látky z olejov a Aloe. Je výbornou a osvedčenou alternatívou čistiaceho prostriedku pre ľudí trpiacich lupienkou, atopickým ekzémom, psoriázou a ďalšími kožnými problémami. Mydlo je vhodné na každodenné použitie pre pokožku celého tela, a vďaka čisto prírodnému zloženiu aj pre jemnú pokožku detí, na čistenie pleti a intímnu hygienu. Jeho primeraná penivosť ho umožňuje použiť aj pri holení a na umývanie vlasov ako tuhý šampón. Nakoľko toto mydlo obsahuje iba základné zložky bez pridania bylinných silíc, je spomedzi všetkých druhov našich prírodných mydiel najvhodnejšie na kúpanie batoliat, ako aj pre skupinu ľudí s extrémne citlivou pokožkou.

V našich prírodných mydlách nenájdete žiadne umelé farbivá, vône, živočíšne tuky ani ropné deriváty. Nie sú testované na zvieratách a neškodia životnému prostrediu.

Dostupnosť Skladom
5 € / ks    
Kód tovaru 49
Značka ALOEMED
Kategória Aloe mydlá
Záruka 2 roky
 

Ingrediencie:

Sodium Olivate, Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Palmate*, Aloe Barbadensis Leaf Juice

* použitý palmový olej nemá nič spoločné s klčovaním lesov v Indonézii, pochádza z certifikovaného ekologického hospodárstva.

Hmotnosť 0.1 kg